KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13524612
nr 1352 4612
Torkel Dahlstedt
(f. 1942), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 13/25, daterad -73. Motivet: 22x20 cm
Torkel Dahlstedt, svensk målare, skulptör och grafiker född i Uppsala 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:47:07
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Torkel Dahlstedt
Läs mer om Torkel Dahlstedt